23 Haziran 2022 Perşembe günü saat 15.30’da Üniversitemiz bahçesinde düzenlenen Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi Mezuniyet Töreni’nde ilk olarak Endüstri Mühendisliği Bölümü ve Fakülte birincisi olan Erol Furkan Seğmenoğlu mezunlarımız adına bir konuşma yaptı ve ardından Galatasaray Üniversitesi Mezunlar Derneği Başkanı Elif Uzuner söz aldı.

Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gülçin Büyüközkan Feyzioğlu’nun konuşmasıyla devam eden törende, Fransa’nın Türkiye Büyükelçisi Sayın Hervé Magro da mezunlarımıza ve ailelerine hitap etti. Törende son olarak Rektörümüz Prof. Dr. E. Ertuğrul Karsak kürsüye çıkarak mezunlarımıza ve ailelerine seslendi.

Konuşmaların ardından, Rektörümüz Prof. Dr. E. Ertuğrul Karsak ve Dekan Prof. Dr. Gülçin Büyüközkan Feyzioğlu tarafından Endüstri Mühendisliği Bölümü ve Fakülte birincisi olan Erol Furkan Seğmenoğlu ile Bilgisayar Mühendisliği Bölümü birincisi olan Şükrü Demir İnan Özer’e birincilik plaketleri takdim edildi. Tüm mezunların isimleri okunarak tek tek sahneye davet edilmelerinin ardından tören sona erdi.

Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi mezunlarımızı tebrik ediyor, bundan sonraki yaşamlarında başarılarının devamını diliyoruz.

1 2 3 4

5 6 7 8

9 10 11 12