Endüstri Mühendisliği Doktora Programı

SınavYerTarihBaşlangıç Saati
Doktora Yazılı Değerlendirme Sınavı A 322 Numaralı Sınıf 19.06.2018 10.00
Doktora Sözlü Bilim Sınavı Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi Toplantı Salonu 21.06.2018

Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Programı

SınavYerTarihBaşlangıç SaatiSınava Gireceklerin Listeleri
Sözlü Bilim Sınavı I. Grup A 405 Numaralı Sınıf 20.06.2018 09.00 Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Programı Sözlü Bilim Sınavı Listesi (Öğleneden Önce)
Sözlü Bilim Sınavı II. Grup A 405 Numaralı SInıf 20.06.2018 13.30 Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Programı Sözlü Bilim Sınavı Listesi (Öğleneden Sonra)

Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans Programı

SınavYerTarihBaşlangıç SaatiSınava Gireceklerin Listeleri
Sözlü Bilim Sınavı I. Grup Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi Toplantı Salonu 20.06.2018 09.30 Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans Programı Sözlü Bilim Sınavı Listesi (Öğleneden Önce)
Sözlü Bilim Sınavı II. Grup Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi Toplantı Salonu 20.06.2018 13.30 Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans Programı Sözlü Bilim Sınavı Listesi (Öğleneden Sonra)

Lojistik ve Finansman Yönetimi Yüksek Lisans Programı

SınavYerTarihBaşlangıç SaatiSınava Gireceklerin Listeleri
Sözlü Bilim Sınavı A 324 Numaralı Sınıf 20.06.2018 11.00 Lojistik ve Finansman Yönetimi Yüksek Lisans Programı Sözlü Bilim Sınavı Listesi


Matematik Yüksek Lisans Programı

SınavYerTarihBaşlangıç SaatiSınava Gireceklerin Listeleri
Yazılı Bilim Sınavı A 404 Numaralı Sınıf 18.06.2018 10.00
Sözlü Bilim Sınavı A 404 Numaralı Sınıf 18.06.2018 14.00 Matematik Yüksek Lisans Programı Sözlü Bilim Sınavı Listesi

Mühendislik Yönetimi İkinci Öğretimde Tezsiz Yüksek Lisans Programı

SınavYerTarihBaşlangıç SaatiSınava Gireceklerin Listeleri
Mülakat I. Grup Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi Toplantı Salonu 19.06.2018 10.30 Mühendislik Yönetimi İkinci Öğretimde Tezsiz Yüksek Lisans Programı Mülakat Listesi (Öğleden Önce)
Mülakat II. Grup Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi Toplantı Salonu 19.06.2018 13.30 Mühendislik Yönetimi İkinci Öğretimde Tezsiz Yüksek Lisans Programı Mülakat Listesi (Öğleden Sonra)

Bilişim Teknolojileri İkinci Öğretimde Tezsiz Yüksek Lisans Programı

SınavYerTarihBaşlangıç SaatiSınava Gireceklerin Listeleri
SMülakat A 405 Numaralı Sınıf 19.06.2018 09.00 Bilişim Teknolojileri İkinci Öğretimde Tezsiz Yüksek Lisans Programı Mülakat Listesi